Patrycja & Kuba [sesja]

Portret, Uncategorized

Oto ostatnia sesja ślubna przy której współpracowałem z Patrycją i Kubą. W dniu ślubu nie było w zasadzie przewidzianego czasu na sesję, zatem zaranżowaliśmy ją idąc z USC do Cubus Hotel koło Rynku. Dzięki kreatywności, humorowi i dobrej współpracy jeleniogórskiej ekipy przyjaciół P&K udało się stworzyć w 40 minut kilka kadrów. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc. Niebawem umieszczę jeszcze kilka zdjęć z reportażu.

Wstrząsająca historia nagrodzonej na World Press Photo fotografii Jodie Bieber

Blogowanie, Uncategorized

Fot. Jodie Bieber

Fot. Jodie Bieber / World Press Photo of the Year 2010 / TIME Magazine

Znamy długo oczekiwane wyniki 54. edycji konkursu World Press Photo. Zwyciężyła Jodi Bieber z RPA, za fotografię ukazującą młodą dziewczynę z Oruzgan, prowincji Aganistanu, której mąż uciął nos. Ta przejmująca fotografia już budzi wiele kontrowersji w Sieci, ale czy właśnie nie po to została wykonana? Dwie nagrody otrzymali Polacy – Filip Ćwik oraz tradycyjnie już Tomasz Gudzowaty.

Zimpel

Uncategorized
Najpierw skręcona kostka, potem nawał pracy niefotograficznej i miesiąc bez aparatu właśnie mija :/ Czas zatem zabrać się do pracy. Zaczynam długofalowy projekt o Sępolnie, a jak dobrze pójdzie to o całym wrocławskim moderniźmie. Docelowo ma być bardzo multimedialnie, ale przede wszystkim chcę ten temat realizować tak długo, jak będzie trzeba. Jak mówił jakiś czas temu Rafał Milach – Każdemu życzę, aby miał rok, dwa czy nawet więcej na wykonanie fotoreportażu. Ja mam tyle czasu 😉