O mnie

mobile: +48 791 406 197  | e-mail: krzysztof [at] basel.pl

Breslau (Wrocław), Poland

PRYWATNIE:

Fotograf z blogowym-dziennikarsko zacięciem. Godzinami przeglądam fotoblogi, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Fascynuje się fotoreportażem – w klasycznej formie, jak i w multimedialnym wydaniu. Od zawsze w życiu towarzyszyła mi też muzyka – jazz, world music… Czasem wysuwała się na pierwsze miejsce, kiedy spędzałem godziny na koncertach i zajmowałem się pisaniem o niej. Teraz odeszła trochę w cień aparatu i stanowi jeden z głównych tematów moich zdjęć. Fotografia pozwala mi obserwować ludzi – ich zachowania, emocje, wzrok, myśli. Dzięki niej poznaję też samego siebie – przełamuję wrodzoną nieśmiałość, rozbudzam ciekawość.

PRACA:

Bloguję, zarządzam grupą blogerów i rozwijam blogi dla Blomedia.pl. Jako freelancer współpracuję też z agencją interaktywną Lama-Media (m.in. studente.pl, terazwroclaw.pl), ostatnio także z Jazz Forum, festiwalem Jazz nad Odrą i wielomi innymi wydawnictwami. Przez ostatnie 2 lata rozwijałem sklep internetowy Battlefield-modelling.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>